КОРИСТУВАЧАМ

Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

 • Всі: -
 • Незакриті: -
 • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Лікувальна мережна утиліта Dr.Web CureNet!

 • Централізований засіб перевірки та лікування робочих станцій та серверів в локальних мережах будь-якого масштабу, у тому числі, зі встановленим антивірусом іншого виробника.
 • Управління перевіркою з Windows- та iOS-пристроїв.
 • Продукт НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ для постійного захисту локальної мережі або окремих комп'ютерів.

Системні вимоги | Опис утиліти | Картка продукту

Демо безкоштовно на 10 днів без функції лікування. Ліцензія включає послуги технічної підтримки

УВАГА!
Перед запитом демо Dr.Web CureNet!, будь ласка, ознайомтеся з текстом нижче.

 1. Dr.Web CureNet! — централізований засіб перевірки та лікування робочих станцій та серверів під управлінням MS Windows 2000/XP Professional/2003/Vista/2008/Windows 7 (32- та 64-розрядні системи) в локальних мережах будь-якого масштабу, у тому числі, зі встановленим антивірусом іншого виробника. Розповсюдження сканерів можливе з будь-якого зовнішнього носія, у тому числі з USB або з iPhone/iPod touch. Докладніше про продукт.
 2. Dr.Web CureNet! НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ для постійного захисту локальної мережі або окремих комп'ютерів, оскільки в проміжках між перевірками вони можуть інфікуватися шкідливими програмами. Для організації постійного захисту комп'ютерів локальної мережі використовуйте Dr.Web Enterprise Security Suite.
 3. Для перевірки мережі утилітою Dr.Web CureNet! необхідно мати права адміністратора відповідних робочих станцій та серверів.
 4. Віддалена перевірка не потребує додаткового налаштування комп'ютерів, якщо вони входять в домен і на них використовується доменний обліковий запис адміністратора.
 5. Якщо віддалений комп'ютер не входить в домен або використовується локальний обліковий запис для встановлення, то для ряду версій ОС Windows необхідне додаткове налаштування віддаленого комп'ютера. Щоб дізнатися, як правильно провести налаштування локальної мережі, вивчіть покрокову інструкцію або перегляньте відео.
 6. Налаштування віддаленої перевірки комп'ютера може знизити його безпеку. Тому ми настійно рекомендуємо перед внесенням змінень в систему ознайомитися з призначенням вказаних налаштувань або відмовитися від використання віддаленої перевірки та провести антивірусну перевірку безпосередньо на віддаленому комп'ютері поза доменом або з використанням локального облікового запису.
 7. Демо-версія Dr.Web CureNet! не має функції лікування. В демонстраційному режимі Ви зможете перевірити як проходить розповсюдження скануючих процесів на комп'ютери локальної мережі, просканувати робочі станції та отримати звіт про виявлені (але не знешкоджені) віруси та шкідливі програми. Для лікування комп'ютерів мережі придбайте комерційну ліцензію.
 8. Серійний номер для демо-версії Dr.Web CureNet! надсилається вже зареєстрованим (починає діяти з моменту запиту).

Dr.Web CureNet! для iOS

Централізована антивірусна перевірка Windows-комп'ютерів з iPhone/iPod touch

Потрібен комплексний захист корпоративної мережі?

Спробуйте Dr.Web Enterprise Security Suite

Централізований захист всіх вузлів корпоративної мережі

 • Захист будь-яких пристроїв в мережі компанії, включаючи приналежні їй мобільні пристрої
 • Захист домашніх комп'ютерів та особистих мобільних пристроїв співробітників
 • Центр управління ліцензується безкоштовно

Докладніше | Запит ціни

Dr.Web vxCube

Антивірус вважає файл «чистим», але у Вас є сумніви?

Для перевірки скористайтеся онлайн-сервісом Dr.Web vxCube. Dr.Web vxCube — хмарний інтелектуальний інтерактивний аналізатор підозрілих об'єктів, призначений для фахівців з інформаційної безпеки та кіберкриміналістів.

Вже за хвилину Ви знатимете, чи «чистий» цей файл або небезпечний (і наскільки), а також отримаєте повний звіт, у тому числі у відеоформаті, про те, як саме він діє в системі, які вносить до неї зміни, з якими ресурсами з'єднується, а також побачите карту його мережної активності та багато іншого.

Докладніше

Російський розробник антивірусів Dr.Web

Досвід розробки з 1992 року

Dr.Web користуються в 200+ країнах світу

Понад 71% доходу компанії — продажі бізнес-клієнтам

Технічна підтримка 24х7х365 UA|RU|En

Dr.Web © «Доктор Веб» 2003 — 2021

ТОВ "Дата Протекшн" є офіційним представником на території України виробника програмної продукції під торговою маркою Dr.Web®